Grāmata "Vienkārši par svarīgo"

Priekšvārds

Grāmatas PDF versija

Dārgie draugi!

Šis ir izdevums, kas tapis Latvijas iedzīvotāju un sociāldemokrātiskās partijas „Saskaņa” kopīgās darbības rezultātā. Šīs grāmatas mērķis bija atbildēt uz cilvēkus interesējošiem jautājumiem, vienkāršā un saprotamā valodā pastāstīt iedzīvotājiem par Latvijas likumdošanas niansēm dažādās jomās.

Mana komanda ir saņēmusi vairāk nekā pusotru tūkstoti jautājumu, darbs pie daudziem no tiem vēl joprojām turpinās. Tāpēc papildus šim izdevumam tiks izlaista vēl viena grāmata, kurā jūs varēsit atrast atbildes uz visiem jautājumiem sakarā ar pašvaldības darbu. Jūsu intereses mums ir ļoti svarīgas – esiet droši, mēs neatstāsim neievērotu nevienu jūsu jautājumu.

Es vēlos personīgi pateikt paldies visiem, kas dalījies ar mums savās idejās, bažās un problēmās, uzdevis jautājumus un izrādījis interesi par notiekošo ne tikai valstī, bet arī ārpus tās robežām. Cilvēku uzticība ir labākā uzslava un augstākais vērtējums jebkuram politiskajam spēkam. Esmu pārliecināts, ka arī turpmāk mēs cieši sadarbosimies visā valstī. Jo tikai kopā, ņemot vērā ikviena
Latvijas iedzīvotāja viedokli un intereses, mēs varēsim izveidot valstī, kurā gribas dzīvot, strādāt un audzēt bērnus.

Atsevišķi vēlos pateikties arī savai komandai, kas paveikusi lielu darbu, teicami izpildot to.


Ar cieņu,
Nils Ušakovs,
sociāldemokrātiskās partijas „Saskaņa” valdes priekšsēdētājs
elVeidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .