Kontakti


Tālrunis: +371 6708 7239
Adrese:  "Spīķeru kvartāls", Maskavas iela 4, Rīga, LV-1050


Reģionālo organizāciju kontakti:

Rīga

Rīgas nodaļas galvenā koordinatore 
Anna Vladova
anna.vladova.riga@gmail.com
67333515

Rīgas mikrorajonos koordinatori sk. šeit .

Zemgale

 Koordinators,
 Jēkabpils  (pilsēta) un Krustpils novads
Vitālijs Orlovs
29636870 vitalijs.orlovs@saeima.lv
 Bauskas novads
Andris Arcimovičs
28368984 andris.arcimovics2@inbox.lv
 Iecavas novads
Sergejs Pašukovs
26422660
sergejp50@inbox.lv
 Jaunjelgavas  novads
Aina Karlāne
 29641716
 Aizkraukles  novads
Nikolajs Sokols
26760329
n.sokols@inbox.lv
 Tukuma novads Mareks Žizņevskis 29474487
mareks@vejmars.lv
 Jelgava Ivars Jakovels
28343072 ivars_jakovels@yahoo.com
 Jelgavas novads
Zenta Tretjaka
29464299
zenta60@inbox.lv
 Pļaviņu novads
Mihails Hohlovs26381383 gunta.hohlova@inbox.lv

Latgale

Koordinators
Ivans Ribakovs
26455922 ivans.ribakovs@inbox.lv www.ribakovs.lv 
Daugavpils 
Andrejs Elksniņš67087239, 26481481
adv.elksnins@gmail.com
www.elksnins.lv
Viļānu novads 
Jekaterina Ivanova 
26472531 ivanovajekaterina@inbox.lv 
Kārsavas novads 
Modris Karpovs 
26397390 
m.karpovs@inbox.lv 
Zilupes novadsNiks Murašovs29997797
dators77@inbox.lv
Viļakas novads
Leonīds Cvetkovs 
29472955 
leocvet@inbox.lv 
Riebiņu novads 
Ivans Ludāns29515901 ivans_ludans@inbox.lv 
Rēzeknes novads 
Elvīra Pizāne 
29496170 
elvira.pizane@rdc.lv 
Rēzekne 
Aleksandrs Bartaševičs 

latgalija@inbox.lv

Preiļu novads 
Ēvalds Vilcāns
29189041
Liesma2009@inbox.lv
Daugavpils novads 
Valērijs Hrapāns
29452300
hrapan@inbox.lv 
Ludzas novads 
Jevgēnija Kusča
26441917
kusca@inbox.lv 
Līvānu novads
Juris Kirilovs29538177 
ecoplant@inbox.lv 
Krāslavas novads 
Raimonds Kalvišs 
26666101 raimonds@bigtelecom.lv 
Balvu novads 
Ivans Baranovs 
29190797 
rezonans@inbox.lv 
Ilūkstes novads 
Jevgenijs Petrovskis 
29149559 
Zolotce45@inbox.lv 
Ciblas novads

Sniedze Irbe

22331383
sniedze162@inbox.lv
Aglonas novadsKonstantins Ivanovs 26396073
ivanovs2@inbox.lv

Vidzeme

Koordinators
Aleksandrs Sakovskis
29518272 aleksandrs.sakovskis@saeima.lv
 Jūrmala Alens Baibekovs 29108236
Valmieras novads
Valērijs Viļčinskis
29247246
vv@novalat.lv
Saulkrastu novads
Igors Žukovs
20016260
i.zhukow@gmail.com
Limbažu novads
Inese Baikovska
26862443
baikovska@inbox.lv
Madonas novads
Guntars Miška
20040040
Priekuļu novads
Valērijs Psarjuks
29131124
Carnikavas novadsEduards Burģelis
29727705
bed@carnikava.com
Ķeguma novads
Ojārs Meiris28741717
ojars.meiris@inbox.lv
Ropažu novads
Normunds Vagalis
29286615 normunds.vagalis@inbox.lv
Babītes novads
Darja Kuzņecova
29336571 dasha_kuznecova@apollo.lv
Ādažu novads
Juris Antonovs
26556420
jurant@inbox.lv
Alūksnes novads
Vadims Savkovs
26161850
dzen30@inbox.lv
Ķekavas novads
Ivans Pihtovs
26523340 ivan.pihtov@gmail.com
Inčukalna novads
Ludmila Vorobjova
26121669 ludmilavorobjova@inbox.lv
Garkalnes novads
Juris Silovs
29122363 jurissilovs.upesciems@gmail.com
Gulbenes novads
Normunds Aizpurs
29286321 normundsaizpurs@inbox.lv
Mārupes novads
Uldis Zommers
29473809 uldis.zommers@inbox.lv
Ogres novads
Juris Laizāns
29244266
comvill@oic.lv
Olaines novads
Gints Ritums
29586137
G.Ritums@inbox.lv
Salaspils novads
Ludmila Fedorkova
28874731
Zlata2005@inbox.lv
Stopiņu novads
Viktors Jakovļevs29515275
Viktors@mits.lv
Cēsu novads
Igors Gormaļovs
29585844
lbfs@apollo.lv

Kurzeme

KoordinatorsValērijs Agešins 
26307215 
agesins@inbox.lv
Ventspils novads
Sergejs Galaveckis 
22332047 sergejs.galaveckis@inbox.lv 
Talsu novads 
Vilnis Kučāns 
20690993 
kucins777@inbox.lv 
VentspilsAleksejs Medvedevs29736236 
amonjaks@inbox.lv 
Liepāja 
Sergejs Dikterjovs 
29279780
sergejs.dikterjovs@gmail.com sdcdr@kernel.lv 
Saldus novads 
Gražina Tētiņa29385093 
grazina3@inbox.lv 



elVeidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .